Biz Kimiz

Vizyon Batik teknolojiyle yarışırken zamanın kazandırdığı tecrübe ile 2008 yılında Bahçelievler’de faliyetine başlayan firmamız, geçen süre içerisinde uzun mesafe almış ve sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Değerlerimiz

Güvenirlik - Güvenlik
Ticari sosyal bütün ilişkilerimizde verdiği sözü yerine getiren, işini zamanında teslim eden, ödemelerini zamanında yapan bir anlayış geliştirmeye gayret ederiz. Faaliyet alanlarındaki tüm süreçlerde çalışmalarımızın ve müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutarız.

Porfesyonellik
İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz.

Çevrecilik
Çevreye zarar vermemek, sürdürülebilir bir üretim ve çalışma yürütmek için her türlü dikkat ve gayreti gösteririz.

Saygı
İlişki ve davranışlarımızda insana, insan hakkında, inanç ve düşüncelere saygıyı bir ilke olarak benimseriz.

Müşteri Memnuniyeti
Yenilikçi, saygılı ve kaliteyi benimseyen yapımızla müşteri memnuniyeti için çalışırız. Ekip Çalışması İş birliği, karşılıklı saygı, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle ekip çalışması kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.

Vizyonumuz

Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanan, temelinin sevgi ve saygının oluşturduğu ekip ruhunu benimseyen kararlılıkla;

a) Yenilikçi, gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen Vizyon Batik ailesi olarak müşterilerimize kaliteyi en üst seviyede sunmak için kendimizi devamlı geliştireceğiz.

b) Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam oluşturmak için çalışacağız.

“Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir.”

Misyonumuz

İnsana çevreye ve yenilikçiliğe değer veren dünya çapında kurumsal bir marka olmak.

MENU